Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Бойлери

Теплоакумулятор Альтеп Теплоакумулятор Альтеп

Вертикальний теплоаккумулятор для опалення Альтеп зі змійовиками призначений для накопичення, збереження і передачі у вигляді гарячої води теплової енергії в систему опалення. У тих випадках, коли потрібно поступове накопичення енергії з метою згладжування піків теплоспоживання.

Tesy Tesy

Бренд Tesy був створений в 1990 році в Болгарії з цього року почалося виробництво устаткування для домашнього затишку. Tesy піклується про тепло і комфорт користувачів більш ніж в 50 країнах світу. Завдяки якості своєї продукції і ефективного маркетингового розвитку компанії TESY - має значні частки ринку в Японії, Данії, України, Румунії, Сербії, Італії, Росії, Болгарії та інших країнах.

Klima hitze Klima hitze

Klima hitze (Німеччина) – це один з провідних європейських дизайнерських та інженерних центрів, які розробляють інновації для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній області. На сьогоднішній день асортимент продукції, що випускається компанією настільки великий і багатогранний, що може задовольнити будь-якого, навіть найвибагливішого покупця, як в ціновому, так і в інноваційному сегменті.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl