Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Як вибрати твердопаливний котел

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Незважаючи на досить широке поширення опалення газом, позиції твердопаливних котлів на ринку залишаються міцними, а їх використання все так само популярне, як і раніше. Основні причини цього полягають у тому, що газ все ж таки не всюди проведений, також котли на твердому паливі дуже економні, а також вони чудово підходять на роль резервного джерела опалення. У період, коли морози досягають свого піку, в будь-якому досить великому котеджі відчувається потреба в підключенні додаткового джерела тепла.

Паливом для твердопаливних котлів служать найрізноманітніші матеріали, це може бути: вугілля, торф і, звичайно, деревина. Останнім часом, популярні також брикети з відходів деревини та інших біоматеріалів, так звані, піллети.

Якщо раніше, робота твердопаливних котлів була практично не автоматизована і становила 6-8 годин при опаленні вугіллям, а на дровах і зовсім близько 3 годин, то зараз багато сучасних котлів обладнуються автоматизованими вбудованими топковим апаратами, що рятують споживача від необхідності підкладати паливо своїми руками. Тепер, паливо подається із спеціального контейнеру в пальниковий пристрій, де за допомогою спеціального вентилятора забезпечується повне його згорання. Така технологія робить можливою роботу котла до 2 діб, без необхідності підкладання палива. Також деякі сучасні моделі котлів здатні автоматично підтримувати задану користувачем температуру.

Слід зазначити, що, на даний момент, всі провідні виробники твердопаливних котлів прагнуть задіяти новітні технології в їх реалізації. Це позитивно позначається на ККД та інших аспектах роботи котлів. Наприклад, використання сучасних пальників забезпечує рівномірне, поступове і повне згоряння палива, з отриманням, зрештою, максимальної кількості енергії. А температура в котлі регулюється зовнішнім водяним контуром. У такому випадку, регулювання температури може відбуватися як автоматично, так і вручну.

Котел твердопаливний газогенераторного типу 13У разі відсутності проблем з електроенергією, варто звернути увагу на, так звані, піролізні котли (твердопаливні газогенераторні котли). Вони коштують трохи дорожче, але у них вельми високий ККД (не менше 85%) при 100% спалювання закладеного палива, є можливість регулювати потужність роботи котла (від 40 до 100%), мінімальний рівень зольності і відсутність сажі, а в вироблюваних газах відсутні токсичні або інші шкідливі для здоров’я людини домішки.

Щодо наших твердопаливних піролізних котлів «КОВСГДДВ», то беззаперечною перевагою буде використання запатентованої технології виготовлення топки для спалювання деревини або тирсобрикетів.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl