Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Польша

STALMARK STALMARK

STALMARK відомий виробник опалювальних котлів, що працюють на ринку з 2002 року. Вже протягом 12 років ми виробляємо і постачаємо високі кінцеві котли призначені для спалювання різних видів палива. Наші пристрої піддаються постійним змінам і поліпшень, так що є високі технічні параметри та насолоджуйтеся високою популярністю серед найвимогливіших клієнтів. Ми виробляємо їх відповідно до діючих норм і стандартів, що гарантує їх якість та безпеку.

Defro Defro

Компанія DEFRO на сьогоднішній день є найбільшим виробником твердопаливних котлів у Польщі, займаючи близько 70% польського ринку. Твердопаливні котли Defro (Дефро) характеризуються бездоганною якістю, 100% гарантією протягом 5 років, високим ККД до 91%. Котли Defro - це бездоганна якість, сучасний дизайн та високотехнологічні нововведення. Опалювальне обладнання DEFRO оснащене сучасною автоматикою, яка дозволяє не тільки забезпечити комфортне обслуговування, а й мінімізувати час перебування в котельні. Широкий модельний ряд дозволити підібрати котел практично під будь-який вид твердого палива

SAS SAS

Польська компанія SAS є одним із найбільших виробником твердопаливних котлів в Європі. Успішно випускає котли із 1980 року. Зараз процес виробництва котлів повністю автоматизований, що дозволяє робити опалювальне обладнання на дуже високому рівні. Котли SAS експортуються у багато провідних країн світу

Krzaczek (Польща) Krzaczek (Польща)

Котел Krzaczek Компанія Krzaczek (Польща) входить в число провідних виробників котлів у Польщі, пропонуючи на ринку широкий модельний ряд опалювального обладнання. Застосовувані у виробництві сучасні технології, інноваційні інженерні рішення, висококваліфікований персонал із значним досвідом роботи (понад 30років), компанія Krzaczek гарантує високу якість і надійність продукції.

Heiztechnik Heiztechnik

Виробниче підприємство HEIZTECHNIK (Польща) є виробником сучасних котлів на твердому паливі потужністю від 7 до 600 кВт. За процес порізки, вигину, фарбування, частково зварювання відповідають комп’ютеризовані лінії, а складанням та тестуванням займаються технічні спеціалісти підприємства. Асортимент котельного обладнання HEIZTECHNIK дуже широкий і охоплює як прості твердопаливні котли, так і сучасні конструкції що використовують автоматику разом з системою нагнітання повітря.

Kolton (Польща) Kolton (Польща)

Компанія Kolton - це польський виробник високоякісного, безпечного і надійного котельного обладнання. Товари цієї торгової марки відомі на території Європи та України вже довгий час, і встигли заслужили високу довіру у споживачів. Окремої уваги в асортименті даного бренду заслуговують твердопаливні котли. Купити котел Kolton на твердому паливі можна в нашому інтернет-магазині. У чому секрет успіху даного бренду? У першу чергу, це заслуга інженерів компанії, які розробляють високоефективні і економічні концепції опалювальних агрегатів. Саме тому багато власників приватних будинків віддвють перевагу саме твердопаливним котлам Kolton.

Zar Zar

КОТЛИ ЖАР - це польска компанія, що успішно діє на ринку вже багато років. Від моменту створення компанії вона послідовно спрямовується до підвищення якості і впровадження нових товарів на дужe високому технологічному рівні.

MCE MCE

Котли твердопаливні польського заводу МСЕ котлова сталь завтовшки 6 мм., Механічне та електронне урядування. Котли для опалення приміщень від 60 до 300 кв.м. з тривалим горінням.

Logica Logica

Котли твердопаливні CHT Logica Логіка це сталеві твердопаливні котли преміум класу виготовлені зі спеціальної котлової сталі забезпечує довгий термін експлуатації. Конструкція дозволяє використовувати різноманітне паливо: Вугілля, дрова, відходи деревини.

Centromental Centromental

Компанія Centrometal (Хорватія) - провідний виробник опалювальної техніки. Була заснована в 1965 році і на сьогоднішній день працює на ринках тридцяти європейських країн. Якість продукції забезпечується сучасними технологіями і устаткуванням, системою контролю якості та сертифікатами відповідності, має кожен продукт «Centrometal».

Сортувати: orderby
20654 грн.
Потужність, кВт: 17
Опалювальна площа, м²: 170
Тип палива: Універсал
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl