Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Схема підключення твердопаливного котла

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Через 4-ходовий клапан (до 50 кВт)

Дана схема найбільш виправдана при підключенні одного джерела тепла (твердопаливного котла) до радіаторної системи опалення. 

shema-1
  1. Твердопаливний котел
  2. Циркуляційний насос
  3. Чотирьохходовий клапан
  4. Радіатори опалення

4-ходовий клапан дозволяє регулювати температуру в системі опалення не залежно від температури в котлі, подаючи частина теплоносія знову в обратку котла. Таким чином, зменшується ймовірність «перегріву» приміщення, збільшується тривалість роботи від разового завантаження, а також зменшується ймовірність утворення конденсату в котлі. Після 4-ходового клапана, для контролю температури, рекомендується установка термометра.

 


Через колектор з байпасом (до 50 кВт)

Дана схема підключення рекомендується при підключенні котла до декількох різнотемпературних споживачів, наприклад: радіатори, теплі підлоги, бойлер ГВП і т.д.

shema-2

1 Твердопаливний котел
2 Циркуляційний насос
3 3- ходовий термостатичний клапан
4 Колектор з байпасом
5,6,7 Циркуляційні насоси споживачів
8,9 Трьохходові клапани

 Управління температурою здійснюється на клапанах встановлених на виходах колектора (ручних, термостатичних або з сервоприводами), що дозволяє максимально раціонально використовувати тепло вироблене котлом. Дана схема також підходить для підключення твердопаливного котла в парі з газовим або електричним. Підключення твердопаливного котла до колектора потрібно виконувати через 3-ходовий термостатичний клапан з температурою відкриття не менше 55Со.

 


Через Гідрострілку (від 25 до 150 кВт)

shema-4

1 Твердопаливний котел
2 Циркуляційний насос
3 3- ходовий термостатичний клапан
4 Колектор
5, 6, 7 Циркуляційні насоси споживачів
8, 9 Трьохходові клапани
10 Гідрострілка

Один з найпоширеніших способів підключення через Гідрострілку. Дана схема підключення рекомендується при підключенні котла до декількох різнотемпературних споживачів, наприклад: радіатори, теплі підлоги, бойлер ГВП, щоб і т.д. Управління температурою здійснюється на клапанах встановлених на виходах колектора (ручних, термостатичних або з сервопріводамі), що дозволяє максимально раціонально використовувати тепло вироблене котлом. Так само схема зручна при підключенні декількох твердопаливних котлів. Підключення твердопаливного котла до Гідрострілки потрібно виконувати через 3-ходовий термостатичний клапан з температурою відкриття не менше 55Со.

 


 

Через буферну ємність (від 25 до 100 кВт)

Підключення через буферну ємність рекомендується, насамперед, при опаленні дровами і відходами деровини.

shema-3

1 Твердопаливний котел
2 Циркуляційний насос
3 3- ходовий термостатичний клапан
4 Колектор
5, 6, 7 Циркуляційні насоси споживачів
8, 9 Трьохходові клапани
10 Буферна ємність

Накопичуючи в собі надлишок виробленого котлом тепла, буферна ємність дозволяє значно зменшити режим тління, підвищуючи ефективність спалювання палива. Так само при цьому продовжується час роботи системи опалення від разового завантаження. Обсяг буферної ємності залежить від потужності котла і в середньому становить 50л на 1кВт. Підключення твердопаливного котла до колектора потрібно виконувати через 3-ходовий термостатичний клапан з температурою відкриття не менше 55Со.

 


 

Схема підключення через рециркуляційний насос

Схема підключення через рециркуляционний насос
  1. Твердопаливний котел
  2. Циркуляційний мережевий насос
  3. Насос рециркуляції
  4. Зворотній клапан

Насос рециркуляції встановлюється з метою захисту котла від низької температури теплоносія. Подаючи нагрітий теплоносій знову в «обратку» котла, зменшується ймовірність утворення конденсату і корозії металу при роботі на низьких температурах.

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl