Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Туреччина

Demrad Demrad

Турецька компанія DEMRAD Заснована в 1954р. На даний момент продукція Demrad (Демрад) експортується у 48 країн світу, розташованих на 4 континентах. Ці цифри говорять багато про що, а про якість в першу чергу. Твердопаливні котли Demrad - це чавунні секційні та сталеві котли. Всі моделі котлів на твердому паливі Demrad (Демрад) сконструйовані за принципом триходовий циркуляції топкових газів. Така конструкція твердопаливних котлів Демрад робить їх енергозберігаючими і економними.

Caldera Caldera

Caldera - це турецька компанія, яка динамічно розвивається і успішно реалізує свою продукцію в вісімнадцяти країнах Європи.Підприємство має власну лабораторію, яка займається розробкою нових технологій. Такий професійний підхід до справи дозволяє створювати високоякісну, сучасну і доступну продукцію, що відповідає європейським стандартам якості.

Termodinamik Termodinamik

Компанія Termodinamik постійно покращує продукцію. Раді представити вам нову модель котлів TBK / S. Добре зарекомендувала себе серія котлів ТВК (зі збільшеною топкою), тепер обладнана функцією автоподачи палива (пелети, вугілля насіння). Вибирати між дровами, пелетами, вугіллям тепер не потрібно, просто використовуйте вибране вами паливо.

Emtas Emtas

Emtas- провідний турецький виробник, з інноваційними технологіями в сфері опалювального обладнання. Компанія Emtas на сьогоднішній день, є найбільшим експортером своєї продукції більш ніж в 30 країн світу під брендом Emtas, так і під іншими торговими марками.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl