Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Альтеп (Україна)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Компанія Альтеп-центр була заснована в 2005 році. Тоді у засновників фірми був вже 10-річний досвід в котельному бізнесі, завдяки чому нововведені на ринок продукти відразу домоглися визнання з боку користувачів. З самого початку нашим пріоритетом був інтенсивний розвиток. Застосовуючи на практиці не тільки багаторічний досвід, а й новітні досягнення техніки, ми постійно підвищуємо якість запропонованих виробів, щоб задовольнити очікування наших клієнтів.

Колектив висококваліфікованих працівників і постійне впровадження новітніх технологічних рішень дозволяє нам покращувати дизайн і якість пропонованих котлів. Ефект співпраці з Інститутами та іншими заводами, які виробляють котли, позитивно впливають на модернізацію і вдосконалення продуктів фірми Альтеп.

Екологія та сертифікати 

Котли мають екологічний атестат та сертифікат емісійно-енергетичних випробувань, здійснених повноважними організаціями.

Альтеп виробляє наступні котли:

  • Котли типу KT-1E, KT-2E, діють в цілодобовій системі (завантаження раз на добу), керовані мікропроцесорним регулятором;
  • «Універсальні» тип KT-3E, з можливістю спалювання вугільного дріб’язку в системі середньо-цілодобової, оснащені регулятором тяги або контролером і повітродувкою.
  • Автоматичні твердопаливні котли KT-2E-SH, KT-3E-SH, зі шнековою подачею палива з бункера в топку, що скорочує обслуговування котла до мінімуму.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl