Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Атом (Мотор Січ)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Піролізні котли від «Атом», що виготовляє ВАТ «Мотор Січ» - це якісні, надійні, перевірені часом опалювальні установки, призначені для опалення промислових і побутових будівель. В якості палива в піролізних котлів «Атом» використовуються: деревина будь-яких порід, довжиною до 1000 мм і діаметром до 410 мм, деревні брикети, торфобрикети, тирсобрикету, брикетована солома, будь-які відходи деревини, а також відходи меблевого виробництва (ДСП, ДВП, МДФ , фанера та інше). Можливо спалювання (утилізація) сміття. В основі роботи котла лежить Піролізне горіння. Якщо коротко, то при вплив високих температур в умовах недостатньої кількості кисню з деревини відбувається процес виділення піролізного газу, який проходячи через керамічне сопло, змішується з вторинним повітрям і далі горить в камері згоряння при температурах понад 1100 градусів Цельсія, віддаючи своє тепло теплообміннику і далі йде в димову трубу.

Переваги піролізних котлів "Атом":

  Скорочення витрат на опалення до 6 разів, окупність - 1 рік. 

Для опалення кожних 100м2 приміщення в середньому необхідно не більше 30 кг дров на добу.

Якісний і надійний піролізний котел - 5 років гарантії!

Конструкція піролізного котла аналогічна конструкції котлів європейських виробників вищої цінової категорії, таких як Herlt, Herz, Hargassner, рідко імпортуються в Україну їх велику вартість.

Котел виготовлений з якісного металу товщиною 5-10 мм. Теплообмінник виготовлений виключно з безшовних труб. Металеві стінки котла надійно захищені від прогорання і руйнівного впливу смол і конденсату .
Автоматичний водогрійний твердопаливний котел комплектується нагнітаючими вентиляторами EBM Papst (Німеччина) та електронними блоками управління Tatarek (Польща), в автоматичному режимі регулюють потужність котла і температуру теплоносія.

При цьому на котел значно нижча в порівнянні із імпортними аналогами піролізних котлів.

Твердопаливні котли сертифіковані за системою УкрСЕПРО

Твердопаливні котли сертифіковані в Україні та Росії. Має гігієнічний висновок санстанції, МНС, екології та охорони праці. Надаємо повний пакет документів, необхідний для узгодження з контролюючими органами.

Можливість спалювати в котлі деревину вологістю до 50%

Твердотоплівие котли з піролізного спалювання палива «АТОМ» мають надійний футерований захист стінок камери згоряння від прогоряння. Завдяки футеруванню камери завантаження в ній створюється висока температура до 600оС, що покращує процес газоутворення (піролізу) і дає можливість спалювати навіть сирі дрова. Така конструкція застосовується в котлах відомих світових брендів високого рівня, але зважаючи на їх високу вартість вони в Україну не імпортуються.

До нас в основному завозяться "полегшені версії" піролізних котлів. Цю особливість легко помітити, порівнявши вагу котлів однакової потужності. У якісного виробу вага значно більше.

Завдяки "полегшеним версіями", у багатьох потенційних покупців сформувався невірний стереотип про чутливість піролізних котлів до вологості палива, але це абсолютно не так. Насправді в правильно футерованих виробах можна спалювати дрова вологістю понад 50%.

Інтервали між дозавантаження палива 10-16 годин

Велика завантажувальна камера і зручні великі дверцята дозволяють завантажувати паливо не більше як 2 раза на добу.

Чистий дим, повна відсутність сажі і мінімальна кількість золи (в 3 рази менше, ніж у звичайних класичних котлах);

При горінні палива в котлі, кількість шкідливих викидів в атмосферу, як мінімум в три рази менше, ніж в класичних твердопаливних котлах. Видалення золи проводиться раз на 3-4 дні і займає кілька секунд.

Можливість встановлення твердопаливного піролізного котла на вулиці під навісом

Це суперечить існуючим СНіПам, але завдяки хорошій теплоізоляції стінок котла, його тепловтрати мінімальні. Досить велика кількість реалізованих нами котлів встановлені на вулиці під навісом і вже кілька років ефективно опалюють приміщення.

 

Принцип роботи газогенераторного котла

 

Газогенераторні котли на твердому паливі від компанії «Атом» конструктивно відрізняються від класичних твердопаливних котлів. Основна відмінність - принцип роботи котла, в основі якого лежить термічний розклад твердого палива:

 

  • Пристрій газогенераторного котла на твердому паливі «Мотор Січ»- В завантажувальній камері під дією високих температур при недоліку кисню з палива виділяється піролізний газ;
  • - Газ проходить через керамічне сопло і змішується з вторинним повітрям і далі горить в камері згоряння у вигляді факела блакитного, жовтого або білого кольору;
  • - З камери згоряння димові гази проходять по димогарних трубах теплообмінника і передають своє тепло теплоносія і далі через димохід виводяться в димову трубу.

Газогенераторні котли на дровах

 

Газогенераторні котли на дровах «Атом» є сучасним високоякісним опалювальним устаткуванням для постачання теплом побутових і промислових споруд і будівель. Паливом для даних котлів є різноманітні відходи кусковий деревини та пресовані паливні брикети.

Наявність електронного блоку управління з цифровим табло дозволяє плавно регулювати температуру теплоносія в діапазоні від 65 до 85 ° C. Управління відбувається повністю в автоматичному режимі за заздалегідь заданими параметрами.

У топці котла можна застосовувати дрова діаметром від 100 - до 410 мм і довжиною від 380 до 1000 мм і паливні брикети розмірами не менше 30x300 мм. Використання тирси та інших дрібних деревних відходів застосовують разом з дровами в якості палива, але не більше 30% від загального обсягу всієї завантажувальної камери котла.

Котли на дровах відрізняються від конкурентів тим, що при Покриття Kotlaвиготовлення стінок камери згоряння й камери завантаження використовують високоякісну сталь товщиною 6-10 мм і покриття (футеровка) з якісного керамобетонов. Наявність футерування камери згоряння дозволяє надійно захистити стінки котла від можливого прогорання, і значно підвищити температуру всередині котла. Футеровка котла також створює відмінні умови для повного спалювання твердого палива з мінімумом викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря і дає можливість спалювати сирі дрова з вологістю до 50%.

Котли на твердому паливі обладнані великою завантажувальної камерою, а так само великими дверцятами, які дозволяють Вам дозагружать паливо 2 рази на добу, а колоти дрова немає ніякої необхідності. Витрати на опалення скоротяться до 78%.

Футеровка котла на твердому паливі з керамобетонов

 

Захисті стінок камери завантаження і камери згоряння котла керамічним покриттям, дає наступне переваги порівняно з іншими котлами:

  • - Попередню просушку палива в завантажувальній камері, а це дозволяє спалювати тверде паливо з вологістю до 50%;
  • - Перешкода утворення конденсату і смол, які сприяють руйнуванню стінок твердопаливного котла;
  • - Спалювання деревного газу з температурою майже 1200 ° С.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl