Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

БілЕко (Волинь)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

bilEkoТОВ"Ремонтно-механічний завод Білогір'я» засновано в 2006 році на базі Білогірського ремонтно-механічного заводу. Наявна матеріально-технічна база, яка включає будівлі і споруди, обладнання для обробки металів дає можливість вести різностороннє промислове виробництво. Основним видом діяльності на початковій стадії становлення товариства було надання послуг по зварюванню теплообмінників до газових котлів «Проскурів-Термо», «Атон», компенсаторів на теплові мережі. Організовані робочі місця для зварників дали можливість надавати послуги по зварюванню більше 1000 шт теплообмінників в місяць, розпочати підготовку електрозварників, розробляти програми подальшого розвитку підприємства. Співпраця з підприємствами групи «АТОН», корпорації «ЕНЕРГОРЕСУРС-ІНВЕСТ» дала можливість створити висококваліфікований колектив, здатний впроваджувати у виробництво різні види продукції.
В 2008 році в зв’язку з різкими змінами у економіці країни, підвищенні цін на газ було прийнято рішення про розробку економного екологічного твердопаливного газогенераторного (піролізного) котла БілЕко і впровадження його у виробництво.
Зараз виготовляємо котли КСВОГГТ (БілЕко) -7,0;10;15;20;40;50;100 потужністю 7,0-100квт. для обігріву приміщень від 40 кв. м до 1000кв. м.Ці котли можуть працювати на одній закладці палива від 4 до 12 годин і навіть довше. Зрозуміло, час їх роботи вимірюється в широких межах в залежності від багатьох факторів, а саме: температури на вулиці, необхідної температури в приміщенні, ступеня утеплення будинку, виду та вологості палива, а також від того, наскільки правильно спроектована і змонтована система опалення.
На початку 2011 року освоєно і введено у виробництво котел прямого горіння БілТерм ( дрова, вугілля) різних потужностей, пічки-кам’янки для бань, бойлери непрямого підігріву 80-1000л, які можна підключати до наших котлів або до існуючих систем опалення.
В 2012 році успішно пройшов випробовування в роботі теплогенератор БілЕко-800 газогенераторного(піролізного) типу на дровах для нагріву приміщень 800 куб.м.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl