Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Буран (Україна)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Фірма «Буран» віробляє котли з 2001 року. Котли «Буран» характеризуються:

  • бездоганно якістю,
  • 100% гарантією протяг 2 років,
  • високим ККД до 92%.

 

Котли на твердому паливі БУРАН забезпечують тривалість горіння на одній закладці (залежно від тепловтрат будівлі, зовнішньої температури, якості палива) дров — до 30 годин, вугілля — до 5 діб. При підборі котла з великим запасом потужності, час горіння істотно збільшується.
Настільки велика тривалість роботи на одній закладці палива — це економія не тільки коштів і часу, але і зручність в експлуатації.
ККД — до 82%
У зв’язку зі зростанням вартості газу для споживачів, твердопаливні котли БУРАН вже зараз ефективно конкурують з найбільш економічними ще недавно газовими котлами. Для знову споруджуваних будинків установка котла БУРАН бачиться нині найекономічнішим і далекоглядним рішенням. При цьому не потрібно піклуватися про дорогий підведенні газу і необхідності узгоджень.
Передбачаючи зростання цін на газ, дуже багато наших клієнтів, проживаючи в уже давно побудованих будинках, встановлюють котел БУРАН як другий резервний до існуючого газового або електричного. Такий підхід дозволяє в будь-який момент переключитися на тверде паливо в разі різкого подорожчання газу або електроенергії.

Енергонезалежність котла БУРАН

Відсутність електронних систем управління твердопаливним котлом БУРАН і процесом горіння забезпечує:
— Для котлів дров’яних — повну енергонезалежність (при роботі на гравітаційну систему циркуляції води), що особливо актуально при знаходженні будинку в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії,
— Для котлів універсальних — близько 15-20 Вт / год для вузла подачі повітря в топку.
Котли на дровах при роботі в системах опалення з природною циркуляцією води не вимагають електрики взагалі. Вони з успіхом можуть застосовуватися скрізь, де інші джерела енергії недоступні або дороги.

Надійність і безпека

Ще недавно істотними недоліками твердопаливних котлів були неможливість роботи в повністю автономному режимі і необхідність частої завантаження палива.
Котли на твердому паливі БУРАН позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоїть дуже простий по конструкції, а значить надійний автоматичний клапан — біметалічні регулятор тяги, який не вимагає електроживлення. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла без будь-яких додаткових автоматичних, електронних та інших пристроїв.
На відміну від котлів на електриці, газі та дизпаливі, де завжди існує небезпека замикання електромережі, вибуху газу чи загоряння дизпалива — твердопаливний котел БУРАН абсолютно безпечний в принципі. Котел сконструйований таким чином, що у разі багаторазового перевищення допустимих навантажень, він не вибухне, а стиснеться всередину.
Проста конструкція і схема роботи котла зрозумілі будь-якому користувачеві з будь-яким рівнем освіти, що виключає будь-які складності в експлуатації.
Котел тривалого горіння БУРАН забезпечений заводською гарантією 2 РОКИ.

Естетика котла Буран

При досить великому розмірі котел БУРАН має дуже ергономічну конструкцію, а це:
естетичний зовнішній вигляд — циліндрична форма, приємна забарвлення. На тлі інших котлів, що мають досить складну конструкцію і громіздкий зовнішній вигляд, котел БУРАН виглядає підтягнуто і елегантно, що створює нову естетику котельні.
компактність розміщення — вимагає дуже малого простору для установки та експлуатації,
мінімальне забруднення приміщення котельні

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl