Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Caldera (Туреччина)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Турецька компанія Caldera з'явилася на світовому ринку менше п'яти років тому, але в результаті стрімкого розвитку впевнено зайняла свою нішу в області виробництва твердопаливних котлів. Засновники компанії - Мурат Гедике і Зія Шенгюль - довгий час накопичували досвід, працюючи в самій турецькій компанії з виробництва опалювальних систем. Отримані знання вони з успіхом застосовують у власному бізнесі.

Caldera сьогодні - це компанія, яка динамічно розвивається і успішно реалізує свою продукцію в вісімнадцяти країнах Європи. Крім виробництва опалювального обладнання підприємство має власну лабораторію, яка займається розробкою нових технологій. Такий професійний підхід до справи дозволяє створювати високоякісну, сучасну і доступну продукцію, що відповідає європейським стандартам якості.

Продукцію компанії Caldera поділяється на наступні категорії:

У цю категорію входять високоякісні зварні опалювальні котли, в основі роботи яких лежить принцип газифікації палива. Завдяки подальшого спалюванню горючого газу, що утворився в процесі переробки твердого палива, вони показують високу ефективність і економічність. Ця технологія дозволяє не тільки скоротити витрату палива, але й уберегти навколишнє середовище від шкідливих викидів.
Завдяки зручній електронній системі управління піролізним котлом досить просте і інтуїтивно зрозуміле. Весь модельний ряд не вимагає складного обслуговування і надійно підтримує безперебійне опалення. Важливо і те, що є можливість завантажувати великі обсяги твердого палива, забезпечуючи довгий період роботи до наступної загрузки.

 

2. Чавунні твердопаливні котли Caldera

Чавунні котли призначені в першу чергу для опалення приватних будинків, котеджів і невеликих приміщень. Для їх виробництва використовується високоякісний, стійкий до корозії, довговічний і унікальний за складом метал. Завдяки сучасній конструкції теплообмінника мінімізовані шкідливі викиди в атмосферу, що робить дані моделі котлів екологічними. В якості палива допускається використовувати навіть кокс, дрова і буре вугілля, оскільки така піч абсолютно невибаглива.

Як і у інших моделей котлів Caldera, чавунні котли тривалого горіння не вимагають частого завантаження палива, оскільки є можливість відразу поміщати його у великих обсягах. При цьому викид шкідливих речовин в атмосферу залишається порівняно низьким а КПД високим (в результаті горіння утворюється невелика кількість золи). Цей модельний ряд відрізняється підвищеною потужністю, а також скороченим часом розпалювання. Виробник гарантує тривалий термін служби виробу за умови дотримання технології монтажу та правил експлуатації.

 

3. Сталеві котли на твердому паливі Caldera

Твердопаливні котли з високоякісної сталі необхідні для забезпечення якісного теплопостачання житлових і виробничих приміщень (котли промислового та побутового призначення). Сучасна конструкція дозволяє використовувати дешеві види палива і не завдавати при цьому істотної шкоди навколишньому середовищу. Всі варіації даного модельного ряду є довговічними, ефективними і легкими в обслуговуванні. Якщо Ви хочете вибрати котел, який прослужить вам довгі роки - котли із даної категорії стануть оптимальним вибором.

В даному випадку додатковою перевагою є поліпшена система ручного завантаження котла, а завдяки широкому розмаху дверей полегшується чистка та загрузка. Паливо згорає із високою еіективністю, що забезпечується високою поверхнею нагріву. Також є можливість використовувати особливий економічний режим. Відслідковувати стан та справність котла можна за допомогою зручного РК-дисплея, а контролювати роботу пристрою - за допомогою електронного пульта керування.

 

4. Котли на біомасі

Даний вид котлів призначений спеціально для того, щоб використовувати тверде паливо низької якості. Такі моделі оснащені системою електронного управління та мають індикатори, що оповіщають про рівень палива і появу несправностей. Кожен з опалювальних апаратів позиціонується як економний котел.

Ці автоматичні котли опалення дуже прості і невибагливі в експлуатації: при горінні утворюється мінімальна кількість попелу, завдяки чому виріб не вимагає частого чищення. Крім цього, пальник легко демонтувати, що значно спрощує догляд за котлом і його складовими елементами. Цю модель можна без побоювання використовувати навіть при відсутності можливості постійно стежити за роботою котла: при припиненні подачі палива котел відключається автоматично.

Замовляючи опалювальні котли Caldera в нашій компанії, Ви отримуєте висококласний сервіс: консультації фахівців, допомога у виборі оптимального варіанту для опалення, зручні для Вас способи доставки та оплати. Обговорити будь-які питання щодо товарів і покупки Ви можете з нашим менеджером, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl