Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Defro (Польща)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Компанія DEFRO на сьогоднішній день є найбільшим виробником твердопаливних котлів у Польщі, pасноване в 1973 році, за роки роботи встигло завоювати довіру і визнання 70% польського ринку опалювальної техніки. Бездоганна якість та надійність - ось основні принципи цієї компанії.

Абсолютно новий підхід до виробництва, а саме, максимальна автоматизація процесу складання котлів, дозволяє на новий рівень підняти якість виробленої продукції.

Котли Defro - це бездоганна якість, сучасний дизайн та високотехнологічні нововведення. Опалювальне обладнання DEFRO оснащене сучасною автоматикою, яка дозволяє не тільки забезпечити комфортне обслуговування, а й мінімізувати час перебування в котельні. Широкий модельний ряд дозволити підібрати котел практично під будь-який вид твердого палива. Котли з ручною подачею палива представлені бюджетними моделями (нижнього горіння), а також моделями тривалого горіння і піролізні котли, як для приватних будинків, так і середніх та великих промислових приміщень. Принцип роботи, конструкція і монтаж котлів Defro дуже простий, що робить його легким в обслуговуванні і незамінним для економії Ваших коштів і часу. Теплотехнічне обладнання Defro - це не тільки бездоганна якість, але і продуманий красивий дизайн!

Переваги котлів Defro:

  • повний асортимент пелетних і твердопаливних котлів від 7 до 1000 кВт;
  • гарантовану якість продукції, підтверджене сертифікатами якості;
  • бездоганна репутація в Європі і Україні;

Якщо твердопаливний котел виготовлено DEFRO, ви можете бути впевнені, що він відповідає всім європейським нормам як по технічних вимогах так і по безпеці використання.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl