Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Донтерм (м.Донецьк)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Продукція фірми Донтерм (ДТМ) (м. Донецьк) користується великим попитом, як на території України, так і в інших країнах СНД.

Секрет популярності твердопаливних котлів Донтерм полягає в якісних характеристиках і функціональних можливостях даних опалювальних агрегатів. Високий рівень якості збірки дозволяє котлам ДТМ конкурувати із зарубіжними та вітчизняним котельним пристроями.

Котли Донтерм відносяться до класу твердопаливних опалювальних агрегатів, які мають тривалий період горіння. В якості теплоносія, для котлів даного бренду виступає вода, тому ці установки використовуються в комплексі з водяним опаленням.

Твердопаливні котли стануть заміною газових або електричних котлів. Як варіант, котли на дровах ДТМ можна експлуатувати в комплекті з іншими пристроями, в якості резервного обладнання. Наприклад, у випадку перебоїв подачі електроенергії, замість електричного котла приміщення буде обігрівати твердопаливний котел .

Котли на твердому паливі Донтерм ідеально підходять для опалення житлових та комерційних приміщень. Такі котли відмінно впораються з обігрівом приватних і заміських будинків, дач, котеджів. Крім цього, дров'яні котли ДТМ доцільно використовувати для опалення невеликих магазинів, офісних приміщень, кафе, барів і так далі.

Для виготовлення котлів, торгова марка Донтерм використовує тільки високоякісні метали. Корпус і більшість деталей котлів виконані зі спеціальної котлової сталі, стійкою до високих температур, а колосники - з чавуну.

Котли на твердому паливі Донтерм обладнані автоматичною системою управління, яка встановлена ​​у верхній частині опалювального пристрою. Блок управління синхронізує роботу котла з циркуляційним насосом і дозволяє підтримувати необхідну температуру протягом значного відрізку часу.

У плані палива, котли ДТМ відрізняються універсальністю, оскільки можуть відмінно функціонувати, використовуючи різні види сировини.

Котли тривалого горіння Донтерм можуть функціонувати з використанням наступних варіантів твердого палива:

 • Дров,
 • Пилорамні відходи (тирса, стружка),
 • Вугілля,
 • Антрацит,
 • Торф,
 • Пелети,
 • Горючих сланців,
 • Брикети, гранули

Всі види сировини для горіння, твердопаливні котли Донтерм використовують дуже економно, а його завантаження здійснюється раз на 12-48 годин.

Котли тривалого горіння торгової марки ДТМ представлені моделями КОТ-10Т, КОТ-13Т, КОТ-17Т, КОТ-24Т, КОТ-30Т, КОТ-40Т, КОТ-50Т. Всі моделі котлів, даної серії відносяться до одноконтурним опалювальних приладів з підлоговим типом установки. Дані котли опалення мають топку закритого типу згоряння палива.

Додатково котли Донтерм ДТМ КОТ обладнані охолоджуючим контуром і захистом від промерзання, яка надійно захищає установку від негативного впливу дуже низьких і високих температур. Крім цього, охолоджуючий контур виступає засобом пожежної безпеки котла, так як виключає загоряння від перегріву.

Кожній моделі твердопаливних котлів Донтерм, властиві наступні якісні характеристики:

 • Простота монтажу - установка котла не передбачає складних технічних задач;
 • Спрощена чистка даного агрегату, завдяки наявності ревізійного люка;
 • Функціональність котлів і високий коефіцієнт корисної дії;
 • Збільшена потужність котла, через великі розміри камери згоряння;
 • Легкість обслуговування - котел працює повністю в автономному режимі;
 • Естетична привабливість - котли Донтерм мають компактну форму і сучасний дизайн.

До переваг котлів Донтерм варто також додати той факт, що ці пристрої випускаються з урахуванням кліматичних особливостей та умов нашого регіону.

Купити котли Донтерм означає не просто вирішити питання опалення, але і зробити відмінне капіталовкладення. Оскільки, в майбутньому Ви зможете заощадити значну частину коштів сімейного бюджету, яку необхідно було б витратити на обігрів будинку.

Без сумнівів, покупка котла Донтерм - вигідне і розумне рішення. 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl