Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Heiztechnik (Польща)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Виробниче підприємство HEIZTECHNIK з місцеперебуванням в місті Скаршеви (Skarszewy)  що в Польщі є виробником сучасних котлів на твердому паливі потужністю від 7 до 600 кВт.

Підприємство засноване 2004 року. Персонал компанії налічує 60 робітників.  За процес порізки, вигину, фарбування, частково зварювання відповідають комп’ютеризовані лінії, а складанням та тестуванням займаються технічні спеціалісти підприємства. Асортимент котельного обладнання HEIZTECHNIK дуже широкий і охоплює як прості твердопаливні котли, так і сучасні конструкції що використовують автоматику разом з системою нагнітання повітря. Фірма володіє власним конструкторським бюро, котре оснащене новітніми програмами. Робота конструкторського бюро полягає у своренні нових конструкцій та постійному удосконаленню обладнання що виробляється.

В 2012 році розпочато будівництво нового заводу зі збільшеними промисловими потужностями та оновленими лініями виробництва. Вже зараз обсяги виробництва складають 10 тисяч одиниць продукції. Після введення в експлуатацію нових виробничих потужностей в 2013 р. Компанія Heiztechnik випускає понад 20 тисяч котлів щороку. На даний час Heiztechnik має широку дистриб’юторську мережу в Європі та Азії (Польща, Литва, Латвія, Росія, Україна, Казахстан).

Котли HEIZTECHNIK відноситься до котлів звичайного горіння, але з вторинною системою допалювання газів. При згоранні палива виділяється газ, який частково згорає та дає тепло, а частково, за нестачі кисню, прямує в димохід. В конструкції котла Heiztechnik передбачено додаткові повітряні форсунки для подавання гарячого кисню в верхню камеру топки, які забезпечують допалення частинок газу та додаткове отримання тепла. Така конструкція є найбільш наближена до принципу роботи піролізних котлів.

До незручності піролізних котлів можна віднести необхідність електроживлення, більш високу в порівнянні з традиційними твердопаливними котлами ціну та спалювання конкретного виду палива, тобто сухої деревини з максимальною вологістю до 20%. Котли HEIZTECHNIK вирізняється великим різновидом палива, яке можна спалювати в котлі для горіння, тобто кам'яне вугілля, буре вугілля, дерево, дров’яна тирса, щепу, пресовані брикети, торф, пелети, солома. Важливою складовою твердопаливних котлів є теплообмінник. Теплообмінник - пристрій, в якому здійснюється теплообмін між двома або декількома теплоносіями. Конструкція теплообмінника в котлах Heiztechnik, сконструйована у вигляді горизонтальних колон не з’єднаних між собою та водяного плаща навколо топки. Така будова теплообмінника дає змогу ефективно відбирати тепло з вогню та утворює завихрення і зниження швидкості газів, що сповільнює їх вихід у димохід та дозволяє по максимуму використати їх теплову енергію. Завдяки конструкції котла, досягнуто високий ККД до 90% (в залежності від виду та якості палива), що дає змогу ефективного використання , а також тривалий термін експлуатації котла, що виникає за відсутності внутрішньої корозії та високотехнологічного процесу виготовлення та використовуваних матеріалів.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl