Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

STALMARK (Польща)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

STALMARK відомий виробник опалювальних котлів, що працюють на ринку з 2002 року. Вже протягом 12 років ми виробляємо і постачаємо високі кінцеві котли призначені для спалювання різних видів палива. Наші пристрої піддаються постійним змінам і поліпшень, так що є високі технічні параметри та насолоджуйтеся високою популярністю серед найвимогливіших клієнтів. Ми виробляємо їх відповідно до діючих норм і стандартів, що гарантує їх якість та безпеку.
Ми орієнтуємося на зручність і сучасність, тому ми пропонуємо за рамки традиційних вугільних котлів були сучасні котли дозволяє спалювання екологічної та в тих же матеріалів продуктивності. Різноманітність пропозицій дозволяє знайти рішення як для побутового та промислового використання. Більшість моделей оснащені спеціальними шнеками або поршня, щоб збільшити комфорт. При бажанні ви можете також встановити інші об'єкти, наприклад ,. Сучасна система управління мобільного телефон або диспетчерську.
Вибір пропонованих пристроїв будуть надавати нашим клієнтам доступ до перевірених, поки технологічно просунутих пристроїв, які забезпечать довгострокове відчуття тепла, і в той же економії, пов'язаних з його придбанням.

 

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl