Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Klima hitze

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

У 1986 р в Берліні була заснована фірма Klima KG, як дизайнерська та інженерна компанія, що розробляє нові технології в області кліматичної техніки, яка в 1999 році була перейменована в у фірму Klima hitze GmbH. Сьогодні Klima hitze здійснює свою міжнародну діяльність у більш ніж 50-и країнах як в дизайні і технології, так і в продажах продукції під різними брендами, що належать компанії по всьому світу зі свого центрального офісу в Берліні.

Klima hitze – це один з провідних європейських дизайнерських та інженерних центрів розробляє інновації для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній області. Спільно зі своїми партнерами, які є лідерами виробництв цього ринку в Європі, Klima hitze GmbH в 2013 році прийняло рішення втілити всі найдосконаліші розробки та патенти компанії в життя, розпочавши виробництво кліматичної техніки під брендом Klima hitze.

На сьогоднішній день асортимент продукції, що випускається компанією настільки великий і багатогранний, що може задовольнити будь-якого, навіть найвибагливішого покупця, як в ціновому, так і в інноваційному сегменті.

Уже багато років, в Берліні штаб-квартира компанії Klima hitze є еталоном стабільності, довговічності і надійності, завдяки чітко визначеної місії компанії, і високої якості продукції, компетентності і вмотивованості персоналу, а так само постійним особистим контактам керівництва на всіх рівнях. Заснована в 1986 році, компанія Klima hitze і зараз впевнено лідирує на світовому ринку інноваційних рішень, і такий іншої компанії в світі немає.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl