Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Kolton (Польща)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Компанія Kolton - це польський виробник високоякісного, безпечного і надійного котельного обладнання. Товари цієї торгової марки відомі на території України вже кілька років, і за цей час заслужили високу довіру у споживачів. 

Окремої уваги в асортименті даного бренду заслуговують твердопаливні котли. Купити котел Kolton на твердому паливі можна в нашому інтернет-магазині. У чому секрет успіху даного бренду? У першу чергу, це заслуга інженерів компанії, які розробляють високоефективні і економічні концепції опалювальних агрегатів. Саме тому багато власників приватних будинків віддвють перевагу саме твердопаливним котлам Kolton.

Потужність цих опалювальних агрегатів представлена лінійкою від 12 до 100 кВт, що дозволяє використовувати дане опалювальне обладнання як для обігріву приватних будинків, так і великих виробничих цехів. Необхідно відзначити і ефективну роботу котлів Kolton практично на будь-яких видах твердих горючих матеріалів. Ці котли будуть ефективно нагрівати повітря в приміщенні як за допомогою дров, так і вугіллям, торф'яними брикетами або столярними відходами. 

Деякі з моделей великої потужності можуть додатково укомплектовуватися бункерами для автоматичної подачі палива в камеру згоряння. Таким чином, вдається звести до мінімуму втручання користувача (кочегара) в опалювальний процес. Необхідно відзначити, що дані котли здатні працювати з мінімальною кількістю палива в економному режіме.

Польські твердотопливні котли вірмиKolton - це розумний вибір для господарів, які знають ціну свої грошей! 

.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl