Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Krzaczek (Польща)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Продукція польської фірми «ZPH Stanisław Krzaczek» - це універсальні, екологічно чисті опалювальні котли, що випускаються під маркою «Krzaczek» (Крачек) .

Історія освоєння фірмою ринку опалювального обладнання почалася в далекому 1987 році. В даний час, компанія входить в число провідних виробників котлів у Польщі, пропонуючи на ринку широкий модельний ряд опалювального обладнання. Котли «Krzaczek» отримали позитивні відгуки вже від багатьох тисяч власників. Застосовувані у виробництві сучасні технології, інноваційні інженерні рішення, висококваліфікований персонал зі значним досвідом роботи, гарантують високу якість і надійність продукції.

Сучасні котли «Krzaczek», відносяться до групи універсальних низькотемпературних. Універсальність котлів полягає, насамперед, у можливості використання різних видів палива - починаючи від кам'яного вугілля і закінчуючи різними видами біопалива.
Ці котли ідеально підходять для опалення приватних будинків, гаражів та складських приміщень, соціальних об'єктів, торгових приміщень та ін. Широкий модельний ряд і діапазон потужностей дозволяє з легкістю вибрати ідеально підходящу систему.


 Основні переваги котлів «Krzaczek»: 


  • Автоматизація процесу згоряння
  • Високий ККД - від 80%
  • Корпус котла виготовлений зі спеціальної "котлової" сталі товщиною 6 мм.
  • Можливість роботи котла в закритій та відкритій системах опалення
  • Можливість роботи котла без електрики 
  • Надійна теплова ізоляція товщиною 40 мм
  • Естетичний вигляд
  • Наявність сертифіката про екологічну безпеку

 

 Модельний ряд котлів «Krzaczek» 

Котли серії SKP - системи, оснащені ретортовою топкою, подавачем і бункером. Особливістю котлів цієї серії є наявність ретортового пальника і автоматичної подачі палива в камеру згоряння з бункера, в якому може розміститися кількість палива, необхідне для підтримки горіння протягом декількох днів.

Котли серії SKD (Промислові) - універсальні котли з особливою системою димоходу, що дозволяє максимально використовувати тепло відпрацьованих газів і значно підвищити їх ККД. В якості палива застосовується кам'яне вугілля, вугільна крихта, дрова, брикети, тріска.

Котли серії SKG, SKG + і SK - універсальні котли з ручною подачею палива з верхнім і нижнім горінням. Завдяки застосуванню багатоточкової системи підведення повітря до камери, можливе спалювання кам'яного вугілля або суміші вугілля і пилу, а також відходів деревини.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl