Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Мозырьсельмаш (Білорусія)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

«Мозирьсельмаш» - підприємство з дев'яносторічною історією: від ковальської майстерні до великого сучасного ливарно-механічного виробництва.Пройшовши через усі перипетії адаптації в умовах ринкової економіки, складний період пошуку та оптимізації, завод вже до початку двохтисячних вийшов у лідери галузі. У 2003 році підприємство завойовує звання лауреата в конкурсі «Кращі товари Республіки Білорусь». У 2004-му Білоруський промисловий форум нагороджує РУП «Мозирьсельмаш» дипломом переможця конкурсу енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій та обладнання в номінації «Котли та системи опалення на твердих видах палива».

Розвиток і вдосконалення

Сьогодні керівництво підприємства разом з провідними фахівцями продовжують пошук оптимальних форм і методів роботи, вдосконалюють технології, модернізують виробництво, підвищують продуктивність праці, знижують витрати, формуючи адекватні ціни при відмінній якості. Найважливіший резерв для зниження собівартості - застосування сучасного енергоефективного обладнання.

Асортимент продукції підприємства «Мозирьсельмаш» постійно розширюється. Ведуться роботи по розробці газових і універсальних котлів з теплотехнічними характеристиками, більш високими ККД, які споживають менше палива на одиницю потужності, проводиться планомірна робота по вдосконаленню та модифікації серійно випускаються. Все це забезпечує нарощування обсягів виробництва.

 

Стандартні рішення

У постійній асортиментній лінійці підприємства опалювальні прилади самого різного призначення, з широким діапазоном технічних характеристик.

Котли опалювальні водогрійні сталеві КС-Т (В) -31,5, КС-Т (В) -25, КС-ТГ-20, КС-Т (В) -20, КС-Т (В) -16, КС- ТГ-12,5А-03, КС-Т-12,5А, нова лінійка твердопаливних котлів «Фаворит» в вертикальним завантаженням потужністю від 10 до 20 кВт, призначені для теплопостачання будівель, споруд та індивідуальних житлових будинків.

Водонагрівальні установки на твердому, рідкому паливі та природному газі ВНУ-200 (-01), ВНУ-300 - для водяного опалення будівель і споруд, обладнаних системою примусової циркуляції, а також для гарячого водопостачання через бак-акумулятор або проточний водопідігрівач.

Повітронагрівачі (теплогенератори) твердопаливні ВНТ-300, ВНТ-300-01 (високонапірний), ТВТ-150, рекомендуються для організації повітряного опалення та вентиляції будівель, сільськогосподарських споруд або інших виробничих об'єктів. 

Повітронагрівачі (теплогенератори) газові і рідкопаливні ТГФ-1,5А, ТГФ-1,5А-01, ВН-275 (-01) - для повітряного опалення та вентиляції сільськогосподарських і промислових приміщень.

Пальники ГГ-200, ГГ-300, ГР-200, ГР-300 застосовуються для спалювання рідкого палива або природного газу в теплогенераторах, котлах, печах і т.п.

 

Унікальні продукти

Фахівці ВАТ «Мозирьсельмаш» мають також досвід розробки цілої серії унікальних енергоефективних продуктів в рамках різних Державних програм.

Завод займається виготовленням і постачанням опалювальних котлів всіх модифікацій, що працюють на твердому і газовому паливі, на забезпечення виконання Програми відродження та розвитку села, будівництва індивідуальних житлових будинків у сільській місцевості та газифікації населених пунктів.

Для вирішення цих завдань був організований випуск обігрівачів, що працюють на місцевих видах палива, потужністю від 300 до 1500 кВт. 

 

Визнана якість ...

Продукція «Мозирьсельмаша» отримує все більшу популярність за межами Білорусі, завойовує визнання у споживачів, як наслідок, розширюється географія постачань, освоюються нові ринки.

З партнерами на території України ВАТ «Мозирьсельмаш» пов'язують міцні ділові та дружні стосунки. В Україні підприємство давно відомо як надійний партнер і постачальник. 

У процесі оптимізації та модернізації на «Мозирьсельмаше» сформувався практично повний цикл виробництва, включаючи заготівлю, верстатну обробку, лиття пластмас, високотехнологічну електроплазменну  різку, полірування, зварювання, складання, електромонтаж, допоміжні виробництва і служби. Така концентрація дозволяє організувати жорсткий контроль якості на всіх етапах, у всіх технологічних процесах, на кожному робочому місці, так щоб саме якість продукції зробити її головною конкурентною перевагою. З 2007 року на підприємстві успішно функціонує система менеджменту якості, сертифікована відповідно до вимог СТБ ІСО 9001-2001.

Кращі матеріали і компоненти, строге проходження вимогам НТД, високий рівень виробничої культури і кваліфікації персоналу, відповідальність кожного за результат - ось з чого складається відмінна білоруська якість. Сьогодні вже сама маркування «Зроблено в Білорусі» на пострадянському просторі сприймається як своєрідний бренд і гарантія.

 

... Підтверджене практикою

Провідний економіст відділу збуту Ігор Хмелевіч також робить акцент на якості: «Купуючи наш котел, споживач може бути абсолютно впевнений, що він відповідає заявленим характеристикам. Якість нашої продукції перевірено часом - ВАТ «Мозирьсельмаш» успішно працює більше 90 років. Надійність - найважливіша характеристика для обладнання такого роду. За підтвердженими даними, середній термін експлуатації наших котлів в реальних умовах значно перевищує заявлені в документації 15 років. Більшість приладів продовжують безвідмовно працювати і після двох десятиліть. Одна з передумов цього - простота конструкції. Наші котли розраховані на природну циркуляцію води і не вимагають додаткової установки гідронасосів.

Що вигідно виділяє твердопаливні опалювальні котли серед популярних конкурентів - порівняно низькі ціни на тверде паливо. Вони в більшості випадків УНІВЕРСАЛЬНІ по відношенню до палива, тому ви самі можете вибирати опалювальний матеріал - вугілля, торф або деревина. 

Автономність твердопаливних котлів опалення забезпечується, в першу чергу, їх незалежністю від джерел енергопостачання. Їм не потрібне підключення до комунальних систем, завдяки чому вони здатні ефективно працювати навіть далеко від цивілізації і електроенергії. Твердопаливні котли - це розумне рішення, якщо вам в будинку потрібна повністю автономна опалювальна система.

Твердопаливні котли виробництва "Мозирьсельмаш"  - це відмінний вибір, якщо Ви хочете отримати надійний котел високої якості за недорогою ціною. Термін служби котлів становить понад 10 років. Досягається це завдяки виготовлення котлів із високоякісної високо вуглецевої сталі. Великий асортимент моделей і потужностей позволяє використовувати їх для опалення приміщень різного характеру: житлових будинків, котеджів і будівель адміністративно-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з робочим тиском води 0,1 МПа 


Головні переваги білоруських котлів "Мозирьсельмаш":

  • Тривалість горіння до 8 годин 
  • Універсальність у виборі палива 
  • Термін служби більше 10 років

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl