Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Неус (Україна)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Місія ТОВ «Неус» (м.Чернігів)  - забезпечення населення, об'єктів виробничого та громадського призначення якісними, економічно вигідними і високоефективними котлами на твердому паливі, а також послугами з обробки металу.

Для роботи підприємства залучені висококваліфіковані фахівці та майстри високого класу. Процес виробництва здійснюється на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологічних процесів.

Твердопаливні котли НЕУС.

Твердопаливні котли НЕУС володіють підвищеним ККД за рахунок верхнього способу спалювання палива, який на додачу ще й забезпечує екологічну безпеку використання. Всі моделі котлів НЕУС оснащені мікропроцесорним контролером, який забезпечує автоматичний контроль згоряння. Все, що потрібно від власника - це один раз на добу очищати котел тривалого горіння від золи і завантажувати в нього нову партію палива.

Говорячи про конструкцію котлів НЕУС, варто перелічити всі елементи, з яких він складається:

  • Камера згоряння, оточена з усіх сторін водяною "сорочкою", що забезпечує кращий теплообмін; 
  • Теплообмінник, який складається з великої кількості труб, які вмонтовані у водяну "сорочку", де циркулюють продукти горіння; 
  • Економайзер, що розташувався в передній частині котла і призначений для збільшення обсягів знятого тепла; 
  • Мікропроцесорні контролери та вентилятори польського виробництва, які відрізняються високим ступенем надійності.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl