Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Viadrus (Чехія)

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

 Свій початок підприємство Viadrus бере в далекому 1885. На початку своєї дейтельности Viadrus - це металургійний комбінат у м.Богумін Чехія, де вже було налагоджено виробництво литих чавунних радіаторів.

У 1928 році завод починає виробництво чавунних твердопаливних котлів Viadrus, завдяки яким компанія і отримала світову популярність.

У 2001 році Viadrus отримує нове дихання, на заводах компанії Viadrus впроваджується лінія німецько-японської фірми HWS SІNTO, яка значно збільшилася якість чавунних котлів і продуктивність компанії.

Сьогодні компанія Viadrus є одним з найбільших виробників чавунних твердопаливних котлів, теплообмінників, пальників і радіаторів. Широкий спектр котлів Viadrus представлений як на європейському, так і на українському ринку.

Завод Viadrus також виготовляє під замовлення комплектуючі для провідних німецьких, Англійських і чеських виробників опалювальної техніки.

Основною перевагою твердопаливних котлів Viadrus є те, що всі котли виготовлені із якісного сірого чавуну з високою антикорозійною стійкістю і оригінальною конструкцією теплообмінника.

Вся продукція компанії Viadrus відповідає високим європейським екологічним нормам сертифікатам.

Продукція Viadrus сертифікована в Україні і має дозвіл Держнаглядохоронпраці. Твердопаливні котли чеського виробництва серед українського споживача користуються великим попитом завдяки прийнятній ціні, високій якості та надійності в роботі.

Твердопаливні котли Viadrus (Чехія) все більше і більше користуються попитом на українському ринку. Твердотопливні котли тривалого горіння Viadrus – це економний і дуже зручний  в експлуатації і обслуговуванню котли для дому. Котли на твердому пиливі Viadrus мають широку область використання, це:

  • побутові котли для опалення будинку ;
  • котел для обігріву теплиці ;
  • котел автономного опалення будівлі;
  • промислові котли .

В останні роки європейський ринок опалювальної техніки все більше і більше наповнюється твердопаливними котлами чеського виробництва Viadrus. Особливістю чеських твердопаливних котлів є висока європейська якість і приваблива ціна. 

Потужність котла Viadrus залежить від опалювальної площі та кількості води в системі. Потужність котлазалежить від кількості секцій в його конструкції. Також потужність котла Viadrus можна регулювати на панелі управління. 

Чавунні котли Viadrus чеського виробництва здатні працювати на всіх видах твердого палива: на дровах, на вугіллі, на пелетах, на тирсі, на соломі. Додатково котли Viadrus можуть бути обладнані автоматичною  та та комбінованою системою подачею палива: як ручною так і автоматичною.

В якості додаткового обладнання  котли Viadrus за бажанням замовника можна комплектувати бойлером, циркуляційним насосом, кімнатним термостатом та ін. 

Котли Viadrus мають велику різноманітність: це можуть бути міні котли - потужність котла до 20 кВт ( домашній котел, побутової опалювальний Viadrus ), а також великі котли - потужність яких понад 50 кВт ( виробничі котли).

Найбільшим попитом на ринку України користуються наступні котли Viadrus :

  • котел Viadrus Hercules u22 : існують 2 комплектації цього котла - Viadrus u22c і Viadrus u22d - Viadrus u 22 d відрізняється від Viadrus u 22 c значно більшою топкою, що дозволяє використовувати для спалювання дрова великих розмірів. Котел Viadrus u22 c і Viadrus u22 d виробляються в продуктивністю від 11,7 - 58,1 кВт. Котел Viadrus Hercules U22 - дуже простий в обслуговуванні - елементи управління включають тільки заслінку димового каналу і регулятор тяги, який служить для керування приводом повітря необхідного для згоряння. Котел Viadrus u22c 2 - це котел , який має в своїй конструкції 2 секції, а котел Viadrus u22c 3 - наявність 3 секцій. Від кількості секцій також залежать габарити котла і його технічні характеристики;

  • котел Viadrus u26 - чавунний котел на тверде паливо призначений до спалювання вугілля і дерева класичним способом згорання. Лінійка потужностей котла Viadrus u26 становить 8-63 кВт;

  • Hercules Duo Viadrus - комбінований чавунний казан з двома опалювальними серцевинами призначений для застосування в ручному режимі до спалювання коксу, чорного вугілля і полін дерева. В автоматичному режимі можна спалювати кам'яне вугілля, буре вугілля або брикети, що подаються з резервуара;

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl