Потрібна консультація?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

 

Віта Клімат

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Твердопаливний котел довготривалого горіння Віта Клімат В середньому одна закладка дров на добу.

 
 

 Котел українського виробництва “Віта Клімат” чудово зарекомендував себе ,як хороший, якісний та надійний котел.


 Завдяки унікальному типу горіння котла, час його роботи на одному завантаженні може сягати до 32 годин!!! А за рахунок того, що робота котла переважно відбувається в режимі тління, то ККД котла може сягати 93,5%.

 В якості палива можна використовувати, дрова, тирсові, та торфяні брикети, щепу, енергетичну вербу, дрова в поєднанні з з тирсою (вміст тирси до 40%),пелетами.Використовуючі брикети можна довести час роботи до декількох діб.

 Співвідношення ціна/якість вас приємно вразять. Він має ряд переваг над аналогами. Оригінальна конструкція котла робить його безпечним у використанні, а також він не потребує буферної ємкості, що дає змогу суттєво зекономити кошти та місце в котельні.

 Чому саме наші котли? Атже зараз з явилось багато нових виробників котлів верхнього горіння? Ми на ринку вже 6 років. Котли виготовляються в Україні на високотехнологічному заводі. Кожен котел проходить гідравлічне випробування, має свій паспорт і порядковий номер. Їх якість та надійність перевірена часом і нашими користувачами.
 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

на території України

На даний час найбільш доступним способом ЗАОЩАДИТИ і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння!kotel krugl